Odoo tarkvara

See on läbiv

Kogu Odoo on üles ehitatud protsessipõhiselt. Tänu sellele saate olla kindlad, et Teie antud sisendid toovad soovitud lõpptulemuse ja tagavad kvaliteedi. Tänu 7300 moodulile ja äpile, mille arendusse on oma panuse kahest miljonist koosnev kogukond ning saate olla kindel, et süsteem on elujõuline ja ajakohane ka 5 aasta pärast.

Moduleeritus

Moduleeritus toob teile efektiivsed integratisoonid ja tulevikukindluse. Kõik Teie mõttelennud ja ideed on võimalik majutada uude moodulisse, mida saab istuda probleemideta juba töötavasse süsteemi.

Arenenud tehnoloogiad

Odoo köögipoolel on kasutusel kõik vabavaralised tehnoloogiad ja andmebaasid. Tänu sellele maandata oma riske ja olete sõltumataud, kartmata kellegi kolmanda poolt ettenähtud litsentsihinnakirjast või poliitikast

Madal TCO (Total Cost of Ownership)

Kokkuhoid võrreldes konkureerivate litsentseeritud tarkvaradega on meeletu. Kuna ainuke kulu kliendile on juurutus, arendus ning tugiteenus, siis ei pea muretsema ka peidetud kulude nagu litsensti garantii või andmebaasi litsents. Samuti puudub ka kasutajapõhine hindamine, mis ei vea üles Teie ettevõtte fix kulusid seoses arenguga.

Kohandatavus

Avatud lähtekood annab võimaluse ettevõtte enda IT meeskonnal teostada arendustöid ja kohandusi. Kiire kohanemisvõime annab konurentsieelise tänapäevases innovatiivses ärikeskonnas.

Vabadus

Sarnaselt mobiilioperaatori valikuga on võimalik valida ka Odoo tugiteenuse pakkujat. Te ei ole aheldatud litsentside ja kohustustega. Vabadusega ei kaasne peidetud kulusid ega sanktsioone.

Uuri lisa ka Odoo kodulehelt

odoo.com